Flia tepsi e madhe 20 euro

Shitet nga: Flija 22 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bëjm përgatitjen e ushqimeve tradicionale me porosi
Flia tepsi e madhe 20 euro

Transporti GRATIS mbrenda Ferizajt dhe ne rrethinë.

Nr 045 328 749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim