Flija

Shitet nga: Arben 23 Qer 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Sherbejm Flija te pejkura me dru jo me plin apo me rrym por me zaxh siq pe shini ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim