Flija

Shitet nga: Ramiz 01 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Qesim flija me porosia Nga fshati koshare.
Perberesit
Tlyn fshati dhe maz . porosia 3/4 orë me heret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim