Gjelltore & Qebaptore Besi Ferizaj

Shitet nga: Besnik 14 Jan 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bejm pergatitjen dhe shperndarjen e ushqimeve te te gjitha llojeve vetem porositni ne ua sjellim ku do qoft ne pun ne lokale varsisht se ku gjindeni , qmimi kushton vetem 2euro si dhe bejm shperdarje e porosive per dasma ahengje te ndryshme raste vdekjeje me nje qmim tvolitshem dhe me kualitet te lart ,Porosit dhe binduni . tel 044693755 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim