Kuzhina Te Xhema

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: te xhema 20 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Ne kuzhinen te xhema mundeni te gjeni te gjitha llojeve e ushqimeve tradicionale dhe evripojnane dhe gjitha llojet e embelsirave per detlindje fejsa darsma etj.. Punojm me ekipe profisonale dhe sipas deshires tuaj Falimindetit Per Mirkuptim ;)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim