Produkte te qumshtit

Shitet nga: Imer 24 Gsh 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shes produkte te qumshtit si xhiz,djath,kos shpie si dhe qumsht ne shishe
Gjithashtu ofroj per shitje edhe kumbella
Te gjithë të interisuarit te lamrohen ne tel;
044.343.648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim