PËRKTHIME GJYQËSORE

Shitet nga: Sefer VILA 12 Gsh 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
PËRKTHIME E DOKUMENTAVE:
NGA GJUHA SHQIPE NË GJUHËN ANGLEZE, GJERMANE, FRENGE, MAQEDONE, SERBO&KROATE, ITALIANE DHE ANASJELLTAS.

PËR TË GJITHA AMBASADAT:

- ONLINE VISA TERMINE

- ONLINE VISA APLIKACIONE

Mob.: 044 378 707
Tel/Fax: 0290 323 114
E-mail:sefer.vila@hotmail.com
Viber: 00 377 44 378 707
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim