Shpalljet » bejme pastrimin e pusave(Bunarave)

Shitet nga: avni 12 Krr 07:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejme pastrimin e pusave(Bunarave) dezinfektimin klorizimi ne ter teritorin e kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim