Bejme Pastrimin e Shtepijeva, Banesav dhe lokalev

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NDRIQIMI-N.P. 12 Maj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
N.P. "NDRIQIMI" kryen keto sherbime:
Pastrimin gjeneral te brendeshem te Shtepive, Banesave dhe lokaleve afariste.
Ekipa jone eshte e pergaditur dhe familjare.
Per punen tone ju garantojme korrektesi, etik dhe siguri.
Per kontakt:
Mobil (Viber) +377 44 930 316
Faleminderit per besinin tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim