Bejme hapjen vrimave ne beton

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DINI COM 18 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejme hajpjen e vrimave ne beton ne dimenzion deri 25 cm diameter dhe ne gjatesi deri ne 80 cm me makina te sotistifikuara

044383193VETURA;LAND ROVER,DEFENDER,DISCOVERY,RANGE ROVER,ROVER,HUMER,
A,S,D,F,G,H,J,K,L,P,Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,Z,X,C,V,B,N,M,SH,ZH,GJ.XH,VETURA,VETURE.
QELS,QELSI,QELSA,PILOT,VETURA,AUDI,BMW,OPEL,MERCEDES,FORD,SEAT,JAGUAR
VW,GOLF,PASSAT,POLO,TOURAN,TOUAREG,PORSCHE,FERRARI,LAMBORGINI,RENAULT,
KIA,HYUNDAI,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,ROLLS ROYC,AUTOPJESE,MOBIL,TELEFONA,NOKIA
VARRSE,MBAJTSE,TREGER,TREGERA,BAGAZH,BAGAZHI,AKSESORE,RIMORKIO,FARA,DRITA,
ARMOTIZERA,KRILLA,NGJYRA,SHOFERSHAJME,VOLLAN,KARRIKA,ULSE,TIMON,MOTORR,DIESEL
LG,HTC,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,IPHON,IPHONE,IPHONA,APARAT,CANON,NIKON,OLYMPUS
PORSCHE.LAND ROVER,RANGE ROVER BMW X3,BMW,X5,BMW X6 QELSI ,QELSA,TE TJERA
LAND ROVER ,RANGE ROVER,KIA,BENZ,AUDI,QUATTRO,BMW X3,X5,X6,525,530,535320,330.
PORSCHE,RANGE ROVER,LAND ROVER,TE TJERA,TE GJITHA KATEGORIT,TROJE,BANES,BANESA
SHTEPI,SHTEPIJA,MOBILJE DHE INVERTAR,KOMODA,TAVOLINA,KAUQ,KAUQA,SOFA,REGALL,
DOLLAP,SHKALLE,MAKINA DHE MJETE,BOSCH,HILLT,HILTI,MAKITA,METABO,BLACK & DECKER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim