Dezinfektim,dezinsektim,deratizim

Shitet nga: blerim krivanjev 22 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm Dezinfektimin, dezinsektimin dhe deratizimin edhe ne shtepi te banuara pa pasur nevoj te leshohet shtepia sepse tani me GEL ekatra i cili nuk ka kimikate te demshe per njeriun. punojm me qmime te arsyshme. ju mirpresim 045 50 50 29
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim