Mc AFA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MC "AFA" 06 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Mc "AFA"- bën pastrimin e shtepiave dhe objekteve afariste si dhe bejm rregullimin dhe mirmbajtje e parqave shtepiake.
Per informata me te shumta na kontaktoni ne numrat tan te telefonit:
045650353
056695197
045553474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim