PASTRIM KIMIK-NGJYROSJE

Shitet nga: Pastrim Kimik-NGJYROSJE 03 Jan 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Pastrim Kimik
NGJYROSJE-
RROBA
JAKNE TE LEKURES
MBULESA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim