Pastrim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arian 13 Mar 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejme pastrimin ne menyre profesionale te: banesave, shtepiave, objekteve afariste etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim