Pastrimi Aroma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pastrimi "Aroma" 22 Nën 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Pastrimi Aroma kryen keto sherbime higjienike;
Pastrimin e te gjitha shtepive dhe mirbajtjen e tyre
Pastrimin e Banesave
Pastrimi e Dritareve
pastrimin e Kauqve
Pastrimin e Tepiave dhe transportin (falas)
Mbajm pergjegjesi ne punen ton sepse kemi nje ekip profesionale dhe mjete ma moderne
Kontakt; tel,viber 044,049717829. Email arianfetahu@live.com. Fcb pastrimi aroma ju mirpresim ne gjdo ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim