Produkte Bio Natyrale

Shitet nga: fatmir murati 01 Tet 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Posedojm subliment ose produkte 100% BIO NATZRALE te garantuara pa asnje efekt negativ
te prodhuara ne zvicer me efekte shume te mira
dha te vertetuara nga vete perdoruesit te cilat
parandalojn dhe sherojn kto semundje|||| DIABET RAUM ANEMI ALERGJI ASTME HIPERTENSION KOLESTEROL(YNDYRA NE GJAK) STRES POTENC E PROSTAT MBIPESHE HORMONE MEMOROIDE SINUS PROBLEMET ME SY KOKDHEMBJET FORCON MISHIN E DHEMBEVE PROBLEMET ME ESHTRA ETJ mund te perdoret per qdo njeri mbi 6 vjet dhe per ata qe doj te ken nje trup vital kemi edhe nje pomad BIO PER FTYR per te gjithe te interesuarit thir ne viber ose tel +37744344090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim