/FERIZAJ TENDA /JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRI..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besnik 05 Pri 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
/SHATORA/
JAPIM NE SHERBIM TENDA DHE KARRIKA PER DASMA DHE AHNGJE TE NDRYSHEME ETJ...
TENDAT KAN NDRIQIM MADHSIA E TENDAV 4X4 4X8 4X10 5X10 6X12 6X24 12X12 ETJ
Rr RIZA MATOSHI FERIZAJ.
Mob 045 230 445 / 044 273 999 / 044 657 742 /
viber +37745230445
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim