PUNOJM TE GJITHA LLOJET E GILINDERAVE , RRETHOJ..

Shitet nga: ilazi 28 Maj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
PUNOJM TE GJITHA LLOJET E GILINDERAVE, TE TERACAVE , RRETHOJAVE , DHE DYERVE SIPAS POROSIS SI DHE DEKORIME TE OBORREVE KEMI MODELE TE LLOJLLOJSHME SI DHE ME MATERIAL TE DEKORUAR PUNOJM EDHE ME KATALOG ME QMIME TE NDRYSHME JU MIRPRESIM PER ME SHUM INFO LAJMROHUNI NE TEL 044 674 155 SI DHE 049 818 904 SI DHE MUND TI SHIKONI MODELE TE NDRYSHME TE TE GJITHA MODELEVE NE Facebook ,, FEJZA DEKOR ju mirpresim , punojm Edhe me kompenzim nese na konvenon vetur , kamionet , Motor Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim