Punim i Përmendoreve

Shitet nga: bylent 24 Pri 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri,,,,,,te gjitha përmendoret punohen kryesisht sipas porosise ,,,,punoj kete pune me nje pervoje shumvjeqare,,, +377 44 663 050.....granit-mermer ,BESI,..---- Ferizaj ----- (rr..varoshit)------qmimet jan sipas llojit te permendoreve---- kryej punen komplet prej punimit te llojit (modelit) shkrimit montimit final..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim