Punim i Përmendoreve

Shitet nga: bylent 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri........te gjitha përmendoret punohen kryesisht sipas porosise ,,punoj kete pune me nje pervoje shumvjeqare.....kontakt tel....044 663 050.....viber--+377 44 663 050 ....granit-mermer ,BESI,..pr. Bylent Sejdiu..... Ferizaj .... (rr..varoshit).....qmimet jan sipas llojit te permendoreve,.... kryej punen komplet prej punimit te llojit (modelit) shkrimit montimit final....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim