"VELLEZERIT XHEMAJLI"

Shitet nga: Ali 22 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Me Eksperienc ne Gjemrani bejme keto pune:
Izolim
Suvatim
Fasad
Dekorim
Si dhe te gjitha llojet qe kan te bejne me Lyerje te Objekteve.
Posedojme Skelet,Makinen per Suvatim.

Mund te Kontaktoni ne:
044619320
044865802
044324773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim