AS Metal

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AS Metal 17 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
AS Metal- Punojm te gjitha llojet e Konstruksioneve Metalike.
Me Staf(Puntor) te kualifikuar dhe te Qertifikuar nga Profesor(Profesionalist) Gjerman.
Punojm keto punë:
Objekte Të madhësive të ndryshme,
Teraca ,
Pushimore për oborr,
Gilindera te modeleve te llojllojshme,
Dyer ,
Shkall te brendshme,
//-//-// Emergjente,
//-//-// Spirale(Ne form Rrethore),
Si dhe shum e shumë pune të tjera nga metali.
AS Metal aty ku ka Cilsi e jo Sasi.
Punojm edhe me Kompenzime .
Perparsi kompenzimi kan keto:
Mersedes Sprinter
Pikap(viti mbi 2000)
Vetura luksoze me ulse (viti mbi 2003)
Per me shum informacione ju lutem na kontaktoni ne numrat e telefonit :
049/411-413(viber)
044/950-185(viber)
Me Qmime Te Volitshme sidomos per festen e Bajramit
Punojm ne gjith Kosoven
JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim