Auto gas beta bejm montimin e gasit ne vetura

Shitet nga: betim 18 Mar 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
auto gas bajm montimin e gasit ne vetura dhe ne gjeneratora dhe ne velushka dhe bajm montimin ne vetura te reja me dizne dhe plus ke mi plina te per dorur per gjitha llojet e veturave dhe i montojm garancjon1 vjet dhe kush ka problem me plin i hekum gjitha de fektet si do mos ne mercedesa kush ka nevoj ju mir presim AUTO GAS BETA FERIZAJ vibr +37744459051
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim