Autolarje komplet

Shitet nga: Vllaznim 02 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Shes autolarjen komplet konstrukcionin maqinat carsher me uj te nxeht dhe fshisa thithse si dhe rezervarin e ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim