Bёjmё shpuarjen e puseve nё thellёsi tё ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Diamanti 17 Dhj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
-Diamanti Company- kryen shёrbimin pёr hapjen e puseve me gypa te plastikes te prodhuar enkas per ujin e pijshёm nё thellёsi dhe me profile tё ndryshme, nё terrene shkembore dhe ne terrene te buta.., pёr mё shumё kontaktoni nё tel. 044 172 798 ose 044 279 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim