Bёjmё shpuarjen e puseve nё thellёsi tё ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Diamanti 16 Krr 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
-Diamanti Company- kryen shёrbimin pёr hapjen e puseve me gypa tё plastikёs tё prodhuar enkas pёr ujin e pijshёm nё thellёsi dhe me profile tё ndryshme, nё terrene shkёmbore dhe nё terrene tё buta, poashtu kjo kompani angazhohet edhe pёr testime apo hulumtime nёntokёsore tё ujit, xeheve, gazit natyrorё.., pёr mё shumё kontaktoni nё tel. 044 172 798 ose 044 279 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim