Bager pun prishje te shtepive te vjetra

Shitet nga: gip 24 Maj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
-Bejme prishjen e shtepive te vjetra dhe barjten e mbeturinave mbrenda disa ore me bagera dhe kamiona , po ashtu edhe hapjen e rrugeve te reja , si dhe hapjen e kanaleve etj me qmime shume te volitshme..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim