Banja(llixha) sheruese Llixhat e Elbasanit

Shitet nga: Llixhat e Elbasanit 24 Mar 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Ofrojem sherbime (kurative) sheruese per shum semundje
Kemi nje staf te mirefillet per kete lemi.
Kuzhin tradicionale dhe europjane.
Dhoma me standarde te mira.
Qmime shum te arsyeshme ja vlen te na vizitoni.
Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim