Bej Plotesime te aplikimeve per viza te SHBA

Shitet nga: Alban 15 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bej plotesimin e formulereve per aplikim te vizave ne SHBA, si dhe aplikim per pune ne lindje te mesme si dhe bejme perkthime nga gjuha angleze ne ate shqipe dhe anasjelltas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim