Bejm Pastrimin e pusev, bunarv dhe Dezinfektimin..

Shitet nga: Rasim 23 Tet 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bejm pastrimin e pusev (bunarav) t ngusht(100metra) dhe t gjan(40metra), me te gjitha pajisjet e nevojshme per pune. Bejm pastrimin e pusev ne te gjith Kosoven ,me qmime t volitshme . Njekohesisht bejm edhe Dezinfektimin e bunarav. Ju mirpresim ne numrat e tel. 044 195 950/ 044 485 152/ 049 485 152.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim