Bejme prerjen dhe shpuarjen e betonit

Shitet nga: Dini 18 Tet 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bejme prerjen dhe shpuarjen e betonin pa dridhje me mjete te sotistifikuara


044383193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim