DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM

Shitet nga: Braha 13 Nën 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
-Bejme dezinfektimin e te gjitha llojeve te objekteve lokaleve , shtepive etj , Firma e regjistruar dhe e licencuar per kryerjen e ketyre puneve me pervoje 20 vjeqare kryejme keto sherbime me preparate nga Gjermania dhe Belgjika , duhet patur kujdes per perdorimin e mjeteve dezinfektuse sepse mund te jene kancerogjene , per keto sherbime leshojme vertetime te kerkuara nga inspektoriati republikes te Kosoves.
Jemi te gatshem ne gjithe rajonin e Kosoves me qmime te volitshme..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim