Elektro Instalues "SLLAKOFCI"

Shitet nga: Milazim 22 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bejm keto sherbie ne menyr profesionale:
Elektro Instalime
Mirembajtje
Kyqje ne shtyll
Montimin e tokezimit dhe rrufepritesit etj.

045501662
+37744752840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim