Eliminimi i insekteve, minjëve

Shitet nga: Agron 11 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Ndërrmarrja veterinare ,,Agroni,, kryn dezinfektimin, dezinsektimin dhe deratizimin e banesave, shtëpive, bodrumeve, restoranteve, shkollave, objekteve ushqimore, hoteleve, fermave, magacinave, oborreve e të tjera (hapsirave publike dhe private, të brendshme dhe të jashtme) me preparate ekologjike. Ndërrmarrja është e licencuar dhe lëshohet certifikatë për punën e kryer. Çmimi sipas cmimores ne fotografi..


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim