Gips punues Suvatime Termoizolime Dekorime

Shitet nga: Artdekorim 19 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Suvatime të gjitha llojet të gatshëm Zall dhe finalizim Abrieb Gled Stuko Rafael Ngjyra dekorime Termoizolim prej të gjith llojeve Styroporit Shtainwolle etj.. e Shum shërbime të tjera me qmime Shum të volitshme urdhrroni në wiber +38649211793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim