HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

Shitet nga: KOMPLAST 18 Nën 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione
Φ125
Φ140
Φ160
Φ200
Φ300

SHpime per BUNARA ,
shpime per PILOTA ,
shpime per NXEMJE GJEOTERMALE
Hulumtime GJEOLOGJIKE DHE GJEOMEKANIKE

E LICENCUAR ME ISO STANDARDE prej 1985

kontakti:
044/455-694 VIBER:+377 44/455-694
044/481-686 +377 44/481-686
044/957-758 +377 44/957-758
Email:
komplast.i@hotmail.com
WWW.komplast-ks.com

tags. audi bmw golf pasat puntor komplasti komplast pune pun ndertim shpime gjeotermale gjeomekanike puse uje uj shpim caja company vpd gypa plastik

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim