HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

Shitet nga: KOMPLAST 18 Nën 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione
Φ125
Φ140
Φ160
Φ200
Φ300

SHpime per BUNARA ,
shpime per PILOTA ,
shpime per NXEMJE GJEOTERMALE
Hulumtime GJEOLOGJIKE DHE GJEOMEKANIKE

E LICENCUAR ME ISO STANDARDE prej 1985

kontakti:
044/455-694 VIBER:+377 44/455-694
044/481-686 +377 44/481-686
044/957-758 +377 44/957-758
Email:
komplast.i@hotmail.com
WWW.komplast-ks.comtags. audi bmw golf pasat puntor komplasti komplast pune pun ndertim shpime gjeotermale gjeomekanike puse uje uj shpim caja company vpd gypa plastik

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim