JU NDIHMOJM NE MBUSHJEN E CV EDHE APLIKIMIT

Shitet nga: toni 11 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
APLIKACION PER KANADA EXPRESS ENTRY VISA

bejme aplikimin per punesim si dhe mbushim CV-së/rezymesë tuaj në gjuhën Angleze si dhe aplikimin për punë në kompaninë Amerikane edhe kompani tjera , që janë duke rekrutuar njerëz nga Ballkani për në lindjen e mesme si në Afganistan dhe Irak. Së pari dërgoni shënimet tuaja në imell adresën tonë private që të përgatisim CV-në/rezymenë tuaj në gjuhën angleze pastaj në prezencën tuaj bëjmë aplikimin për punësim

Pozitat më të kërkuara janë si vijon:
Zdrukthtarë
Elektricist,
Ujësjellës,
Kuzhinier,
Punëtorë fizik
Punëtorë për larjen e teshave
si dhe Pozita të ndryshme në administratë etj.

Prej shënimeve tuaja na duhen: Emri dhe Mbiemri, Adresa, Numri i telefonit, Eksperienca e punës, Shkollimi, njohja e gjuhëve të huaja sidomos Anglishtja, njohja e kompjuterit, posedimi i lejes, posedimi i pasaportës/afati i skadimit, mirënjohjet e fituara në punë të mëhershme si dhe pozita në cilën dëshironi të aplikoni që të jemi në gjendje për ta përshtatur sa më mirë CV-në/rezymenë tuaj për pozitën në të cilën aplikoni. Mund të na gjeni për cdo ditë tek në Ferizaj . Na kontaktoni në imell adresën: vetem ne ket imail mundesisht dergoni porosit tuaja edhe mundesisht qe keni interes per aplikim ne mesazh


Ju mirëpresim suksese

Aplikimi yne Suksesi juaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim