Kamera sigurie dhe Alarm

Shitet nga: Alban 14 Jan 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Kamera sigurie dhe alarm me kualitetin me te lart

Kamerat me mundesi vezhgimi ku do qe jeni ne shtepi zyre vend pune me aplikacion nga telefoni juaj
Alarmi me thirres telefonik ne rast dhezje alrmi te lajmro ne telfonin tuaj (te therret ne telefon )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim