Kerkoj urgjent citroen C3 2005-2007

Shitet nga: pajtim 07 Sht 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
me mundesi ndrrimi me produktet te cilat i prodhoj kerkoj citroen c3 viti 2005-2007,
shikoni fotot nese ju nevojitet ndonjeri prej produkte ne menyre ndrrimi.
prodhojm te gjitha llojet e ndriqmit,shtyllave ndriquese,
Gilindera, rrethoja , dyer dhe shum produkte tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim