Krijojme Resume-CV Profesionale Gjuhen Angleze.I..

Shitet nga: Resumeja Profesionale 08 Maj 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Krijojme Resume - CV Profesional të formateve international, Cover Letters formate të ndyshme.
Të Nderuar Lexues / shfletues të Merrjep duke e pare situatën në Kosove sa i përket kualifikimit të zanateve të ndyshme dhe aftësive që kan popullata e Kosovës ne kemi vlerësuar se shumica e njerëzve (punëkeruesve) kan ose nuk kan fare rezume
Pra Ne jemi në gjendje të iu bëjme resumen brenda 2 oreve për vetem 10 euro + 5 euro Cover Letters gjithsejt 15 euro...
Na Kontaktoni në e-maillin tonë.
Me Formatet e resumejave tona kemi ndihmuar kombe të ndryshme jo vetem nga Kosova, por nga US, Europa, Asia, India, Afrika, etj.

Ju Mirepresim
Resumeja Profesionale
Profesional Resume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim