Lokale me qera perball etc ferizaj

Shitet nga: Valton 18 Nën 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Per momentin jan te lir
Nje lokal 20metra katror
Dhe nja 50 metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim