Ndertojm shtepi prej themelit deri ne FINALE si..

Shitet nga: milaim 11 Gsh 03:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
ndertojme objekte ne menyre profesionale dhe cilesi te larte .Nese doni te ndertoni shtepi dhe nuk dini se si ta ndertoni ,ne bashkepunim me ne ju ndihmojme ta zgjidhni shtepine e endrrave te juaja.
Kemi plane tonat por edhe me planet e juaja ne ndertojme .Sa per ilustrim disa nga planet tonat qe ju ofrojme juve te nderuar.per me shume kontaktoni ne telefon,permes email ose te vini dhe te kontaktojme dhe ti shiqojme kerkesat e juaja .
dereit POASHTU BAJMDHE RENOVIME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim