Ofroj sherbime elektrike:

Shitet nga: Bashkim 19 Tet 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Ofroj sherbime elektrike: si instalime, renovime si dhe intervenime ne prishje te ndryshme neper shtepi, banesa, apo lokale .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim