Organizojme Shitjen dhe Shperndarjen e Kurbaneve

Shitet nga: Grupi i te Rinjeve per Bamiresi 23 Sht 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Organizojme Shitjen dhe Prerjen e Kurbanave !

Mishi i Kurbanit, te cilin ju e beni porosi, ne bashkpunim me ju, do te shperndahet tek te Varferit, dhe Personat me Aftesi te Kufizuara !

Tel per me shume infor : 00 377 45 517 744

Ju Mirepresim !
GRUPI I TE RINJEVE PER BAMIRESI !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim