Plane per shtepi

Shitet nga: Plane 22 Mar 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bejme projektimin e shtepive dhe objekteve, ndryshimin e planeve sipas kerkeses dhe deshires tuaj me qmime te volitshme.
Numrat kontaktues:
Tel: 049/ 858 342,
Viber :049/ 178 674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim