Plotësim aplikacioni për viza Amerikane.

Shitet nga: Driton 30 Sht 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë plotesim e aplikacionit on-line për viza turistike dhe caktimin e terminit në ambasadën Amerikane në Shkup.
Vlen vetëm për vizat turistike amerikane.
Konsultime ne pergaditje te dokumentacionit dhe gjithcka tjeter rreth vizave.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim