Punojme nxemje qendrore si dhe instalimin e ujit

Shitet nga: :P:P 07 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Punojme nxemje qendrore si dhe instalimin e ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim