Rregullimin e fitnes paisjev

Shitet nga: Time Electroniks 27 Dhj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Dyqani gjindet tek rruga : Bajram dhe Gursel Sylejmani (ish rruga Varoshit) 200 metra prej rrethit te rruges se Gjilanit . Ngjitur me marketin "Diambe".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim