Shatora Karrike dhe Tavolina me Qira 045580306

Shitet nga: Dreni 15 Mar 06:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Ofrojm Tenda(shatora) me ndriqim, karrike, tavolina per ahengje te ndryshme familjare me qmime te arsyeshme.
Tendat jan të madhesis së ndryshëm. Si dhe posedojmë shatorin ngjyrë të bardhë me karrike dhe mbulesa të bardha.
Per me shum informata kontakto ne numrat me poshte
045-580-306 ose ne Viber +37745580306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim